Vítejte na stránkách Real Gold


Realizuji projekty s použitím jedinečného patentovaného systému pro povrchovou úpravu všech kovových vodivých, ale i nevodivých povrchů.

Pokovování je opravdu pro každého, ať už jde o soukromé zákazníky, umělce nebo pro průmysl, individuálně a dle požadavků zákazníka, pozlatím nebo jinak upravím ať už 1 díl nebo celou Vaší zakázku.

Podporuji své zákazníky komplexní kvalitou svých dodávaných služeb, která je pro mě samozřejmostí.

Jsem držitelkou licence Real Gold pro Českou republiku, jehož mateřská společnost sídlí v Německu.

Mobilní systém pokovování.


Dovolte mi, abych Vám tento systém blíže představila. Jde o unikátní mobilní systém pro pokovování všemi druhy kovů – mj. pravým 24-karátovým zlatem, stříbrem, chrómem, černým chrómem, paládiem, niklem, mědí, červeným, bílým, zeleným, starožitným zlatem a dalšími. Výjimečností systému je, že všechny materiály, se kterými pracuji, neoxidují ani nekorodují.

Velkou výhodou je také to, že nejsem limitována velikostí pokovované plochy. Od náušnic po střechu kostela, na velikosti tedy opravdu nezáleží.

Mnozí si myslí, že slovo "elektrolytické" znamená metodu pokovování v ponorném procesu a okamžitě jsi jí spojují s galvanizováním, toxickými chemikáliemi, limitováním velikostí, drahými zařízeními, vlastní halou atd. není to pravda. Zařízení společnosti Real-Gold patří mezi nejmodernější mobilní technologie. Systém byl vyvinut tak, aby se povrch v důsledku zkratu a nebo přepětí nepoškodil. Přístroj je mobilní a dá se připojit na 12-ti voltovou autobaterii, čímž umožňuje používání kdekoliv.

Systém má bezpečnostní německé certifikáty REACH.

Ráda Vám poradím a doufám, že najdete všechny potřebné informace na následujících stranách.