ČASTÉ OTÁZKY

1Jak dlouho trvá nanášení?
Délka doby nanášení závisí na velikosti, požadované tloušťce pokovení a složitosti tvaru předmětu. Tedy u každého předmětu je to odlišné. Objednávky realizuji v nejkratším čase.
2Potřebujete rozebrat část před nátěrem?
Záleží na druhu povrchu předmětu, který má být pokoven, např. některé chromované části u vozidla je nutné demontovat, u jiných to není nutností.
3Jak dlouho zlacená vrstva vydrží?
24 karat zlato nekoroduje! Real Gold zlacení je stálé. Při mytí vozu nebo v myčce nádobí se nepoškodí. Pokud by byl povrch z jakéhokoliv důvodu setřen nebo náhodně poškrábán, požádejte o mou podporu.
4Co může být pokoveno?
Zlacení se hodí téměř na vše např. mobilní telefony, iPady, šperky, hi-fi technika, interiérové a exteriérové části aut, motorky, díly motorů, sportovní a hudební nástroje, elektro spotřebiče, reklamní předměty, zbraně, kohoutky v koupelně, kliky a madla dveří, vybavení jacht, lodí, letadel, domů . . . Veškeré vodivé kovové předměty a dokonce i ty, které vodivé nejsou, lze s úpravou pokovit.
5Je pokovování bez poškození povrchu laku auta?
Real Gold systém je založen na ve vodě rozpustném materiálu, takže poškození povrchu laku není možné! Použité materiály reagují pouze na vodivých materiálech. Vzhledem k tomu, že smaltový lak není vodivý, neutrpí pokovením žádnou škodu.
6Jé možné pokovení znaku auta a mřížky chladiče, když se skládají pouze z plastu?
Ano je to možné, většina částí vozidla jsou vyrobeny z plastu, ale obsahují částečně nikl, nebo niklovou vrstvu, která je následně chromována. Vrstva chromu bez použití kyseliny je odstraněna a následně pozlacena na exponovanou vrstvu niklu.
7Může REAL GOLD systém pokovit s jinými materiály než zlato?
Ano! Real Gold může být použit také pro pokovování stříbrem, platinou, mědí, niklem, paládiem, rhodiem, chromem a samozřejmě 24 karátovým zlatem či jiným typem zlata.
8Jsou nějaké limity velikosti?
Ve skutečnosti neexistuje žádné omezení, pokud jde o rozměr pokovovaných předmětů. "Real Gold" systém se přizpůsobí velikosti objektu a pak se automaticky spustí proces pokovování. Vždy jsem získala optimální výsledky.