24k zlato, červené zlato, bílé zlato, starožitné zlato, zelené zlato, platina, stříbro, paládium, chróm, černý chróm, rhodium, černé rhodium, měď, nikl

Vaše tvořivost nezná mezí! Limit je opravdu jen na Vaší fantazii. Splňte si své sny.


Neexistuje žádný limit velikosti pokovovaného předmětu. Ať už je to mince, osobní automobil nebo střecha, Real Gold systém se automaticky přizpůsobí každé velikosti dílu. Je tedy velmi snadné kdykoli a kdekoli dostát perfektních a profesionálních výsledků.

Možnosti pokovování jsou široké a dostupné všude kolem nás. Můžete vytvořit něco jedinečného, co vyjadřuje Váš osobní styl.

STAROŽITNOSTI – svícny, mísy, vázy, náboženské symboly, výstavní meče, kopí, perkusní pušky, sochy a umělecké plastiky, ZBRANĚ – pistole, pušky, lovecké nože, kuše, luky, MOBILNÍ TELEFONY – kryty, rámečky či jen nápisy na Váš telefon, AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL – ráfky kol, loga, motorové díly vystavené teplu, výfuky, interiér, tuning, MOTOSPORT – nádrže, helmy, výfuky, kryty motoru, zrcátka, doplňky, SPORT – golfové, cyklistické, tenisové, potápěčské nebo třeba lodní vybavení, DOMÁCNOST – AV technika, koupelnové armatury, lampy, lustry, vypínače, nábytek, příbory, spotřebiče, HUDEBNÍ NÁSTROJE - dechové či strunové, ŠPERKY, HODINKY, REKLAMNÍ PŘEDMĚTY, IT – počítače, laptopy, herní konzole, a mnoho dalšího . . .

Váš domov - VÁŠ DESIGN – Váš styl


Obklopte se luxusem 24 karátového zlata a navyšte hodnotu takto upravených věcí. Dejte Vašim nápadům jejich individuální charakter.

Všichni milovníci luxusu, přesvědčte se, že život se zlatem Vám dodá nové impulsy. Pozlatím Vám čistým 24 karátovým zlatem cokoliv, co budete chtít. Darujte svým věcem jejich ztracený nový vzhled, anebo jim vytvořte nový styl. Přeměna Vašich předmětů je rychlá, 100% kvalitní a cenově dostupná.

Objevte nadčasovou krásu, styl, kvalitu a hodnotu.

24 karátové zlato propůjčuje všemu zvláštní auru a neopakovatelný lesk a může být aplikováno elektrochemicky na téměř každý povrch. Zlato jako drahý kov, který neoxiduje a nekoroduje! Při správné péči získá pokovený výrobek lesk pro celoživotní potěšení.

Cena je stanovena vždy speciálně pro Vás, každou objednávku posuzuji individuálně a výpočet závisí na různých faktorech, jako je velikost, materiál, povrchová úprava atd. Kalkulaci Vám poskytnu zdarma na vyžádání, stačí zaslat email s fotografií, přibližnými rozměry a o jakou povrchovou úpravu žádáte. V případě že jde o předmět nepřenosný, dostavím se přímo k Vám. Spojte se se mnou, cena bude lepší, než si myslíte.